Бойлер ARTI WHV Slim 80L/1
ARTI WHV Slim 80L/1 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARTI WHV Slim 80L/1
Усі ціни 15 →Arti Arti WHV Slim 80L/1 | 5 979 грн. |
Arti WHV Slim 80L/1 602218 | 5 600 грн. |
Arti Arti WHV Slim 80L/1 | 5 600 грн. |
Бойлер електричний Arti WHV Slim 80L/1 602218 | 5 979 грн. |
ARTI WHV SLIM 80L/1 | 5 549 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації ARTI WHV Slim 80L/1
Ціни на ARTI WHV Slim 80L/1 |
---|---|---|---|---|
ARTI WHV Slim 30L/1 | від 4 520 грн. | 16 пропозицій | ||
ARTI WHV Slim 50L/1 | від 4 670 грн. | 17 пропозицій | ||
ARTI WHV Slim 80L/1 | від 4 900 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →