Персональний комп'ютер Artline Business B21 B21v01
Відео 20 | від 6 407 до 7 651 грн. Порівняти ціни 15 →Проц:Celeron, J1800, 2.4 ГГц ОЗП:4 ГБ Відео:HD Graphics Накопичувач:500 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B21 1
Характеристики
Artline Business B21 B21v01 |
|
Материнська плата і процесор Asus J1800I-C. Корпус і блок живлення QUBE QB602 400W.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B21 B21v01
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B21v01 | 6 822 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B21 (B21v01) | 6 822 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B21 (B21v01) | 6 856 грн. |
Десктоп Artline Business (B21v01) | 6 407 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B21 (B21v01) | 6 791 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо