Персональний комп'ютер Artline Business B46 B46v04
Фото 7 | від 18 378 до 20 749 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 5600X, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 710, 2 ГБ Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B46 12
Характеристики
Artline Business B46 B46v04 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B46 B46v04
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Business B46v04 | 18 738 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B46 (B46v04) | 18 738 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B46 (B46v04) | 18 780 грн. |
Десктоп Artline Business (B46v04) | 18 420 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B46 (B46v04) | 18 605 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо