Aula F3032 Brown Switch
Фото 3 |
Aula F3032 Brown Switch KRGD Brown Switch (Tactile)KRGD Red Switch (Linear) |
|
Укорочена ігрова клавіатура формату TKL, представлена на ринку брендом ACME у 2023 році. Це порівняно недорога механіка із RGB-ефектами та знімним кабелем живлення. Модель відрізняється напівпрозорими кнопками, які стійкі до вицвітання та механічного зношування. У ролі свічок використовуються просунуті перемикачі KRGD Brown Switch з покращеною тактильною віддачею. Кнопковий механізм розрахований на 60 млн.
натискань. Механічна клавіатура ACME Aula F3032 Brown Switch добре сумісна із комп'ютерними системами на основі Windows. Це геймерська модель. Щоб випадково не згорнути вікно з грою, потрібно заблокувати клавішу Win. На корпусі пристрою є роз'єм USB Type C, до якого підключається кабель живлення. Для підключення до комп'ютера шнур використовує USB Type A. Розкладка обслуговується системою Anti-Ghosting, яка мінімізує кількість випадкових натискань. Система N-KRO дозволяє розкладці реагувати на необмежену кількість одночасно натиснутих кнопок. Клавіатура має RGB-підсвічування. Корпус пристрою має металеве посилення, що ускладнює прогинання робочої поверхні. Модель має формат Skeleton, дозволяючи просто та швидко чистити розкладку між кнопками.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aula 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aula.
Купити Aula F3032 Brown Switch
Усі ціни 37 →AULA F3032 Mechanical KRGD brown plus 21 Yellow keys (6948391201740) Black | 999 грн. |
Клавіатура Aula F3032 Keycaps plus 21 Dark Yellow Keys Krgd Brown Usb Ua B | 999 грн. |
Клавиатура Aula F3032 Keycaps plus 21 Dark Yellow Keys Krgd Brown Usb Ua B | 999 грн. |
Клавіатура Aula Mechanical F3032 Black keycaps, plus 21 Yellow keys KRGD b | 999 грн. |
Клавиатура Aula Mechanical F3032 Black keycaps, plus 21 Yellow keys KRGD b | 999 грн. |
Модификації Aula F3032
Ціни на Aula F3032 |
---|---|---|---|---|
Aula F3032 Brown Switch | від 975 грн. | 37 пропозицій | ||
Aula F3032 Red Switch | від 919 грн. | 41 пропозиція |