Персональний комп'ютер Artline Business B38 B38v06
Фото 17 | від 15 994 до 17 839 грн. Порівняти ціни 13 →Проц:Ryzen 5, 4600G, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon Vega 7 Накопичувач:480 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Business B38 12
Характеристики
Artline Business B38 B38v06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Business B38 B38v06
Сортувати
Неттоп ARTLINE Business B38v06 | 16 071 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Business B38 (B38v06) | 16 071 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Business B38 (B38v06) | 15 994 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Business B38 (B38v06) | 16 145 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Business B38 (B38v06) B38v06 | 16 071 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Рекомендуємо