Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 D31v26
Відео 2Фото 25 | від 48 424 до 54 522 грн. Порівняти ціни 20 →Проц:Ryzen 5, 7500F, 3.7 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming D31 112
Характеристики
Artline Gaming D31 D31v26 |
|
Вбудований інформаційний 7" екран.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming D31 D31v26
Колір:
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v26) D31v26 | 49 119 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv26) | 49 119 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming D31 (D31v26) | 48 885 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming D31 (D31v26) | 48 424 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv26) D31Whitev26 | 49 119 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо