Персональний комп'ютер Artline Overlord DRAGON DRAGONv37CB
Відео 1Фото 13 | від 37 879 до 42 774 грн. Порівняти ціни 58 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:Radeon RX 6600 XT, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Overlord DRAGON 16
Характеристики
Artline Overlord DRAGON DRAGONv37CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Overlord DRAGON DRAGONv37CB
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Overlord DRAGONv37CB | 38 535 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Overlord DRAGON (DRAGONv37CB) | 38 535 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Overlord Dragon (DRAGONv37DR) | 38 212 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Overlord Dragon (DRAGONv37DR) | 38 716 грн. |
Компьютер ARTLINE Overlord DRAGON (DRAGONv37CB) DRAGONv37CB | 38 535 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо