Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Virtus 2E-9763
Фото 7 | від 38 249 до 42 814 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Ryzen 5, 5600X, 3.7 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Complex Gaming Virtus 86
Характеристики
2E Complex Gaming Virtus 2E-9763 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Virtus 2E-9763
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9763) | 38 249 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9763) | 38 249 грн. |
Персональный компьютер 2E Complex Gaming AMD R5-5600X, 16Gb, F512GB+F1TB, | 39 029 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9763) 2E-9763 | 38 729 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming AMD R5-5600X, 16Gb, F512GB+F1TB, | 39 029 грн. |
2E Complex Gaming (2E-9763) 2e-9763 | 38 294 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600X, 16GB, F512GB+F1TB, | 39 029 грн. |
2E 2E-9763 | 42 814 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-5600X, 16Gb, F512GB+F1TB, | 40 993 грн. |
Закрити
Рекомендуємо