Персональний комп'ютер Artline SAMURAI 2.0 SAMURAIv73Win
Відео 1Фото 15 | від 198 698 до 203 489 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікSAMURAI (дизайн Cyberpunk)ігровий> 16 ядерDDR5дискретнаSSDWi-FiBluetoothзвук 7.1TPMпідтримка VRHDMI 2 штUSB C gen2x2Windows 11 Проц:Core i9, 14900KF, 2.4 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4090, 24 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Artline SAMURAI 2.0 45
Характеристики
Artline SAMURAI 2.0 SAMURAIv73Win |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline SAMURAI 2.0 SAMURAIv73Win
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) SAMURAIv73Win | 203 487 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Samurai Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) | 200 609 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Samurai Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) | 198 698 грн. |
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) SAMURAIv73Win | 203 487 грн. |
Artline ARTLINE SAMURAI (SAMURAIv73Win) samuraiv73win | 203 487 грн. |
Artline SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) SAMURAIWindows11Pro(SAMURAI | 203 489 грн. |
Artline SAMURAIv73Win | 203 487 грн. |
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) SAMURAIv73Win | 203 457 грн. |
Комп'ютер ARTLINE SAMURAI Windows 11 Pro (SAMURAIv73Win) | 203 489 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо