Персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 W53v09
Фото 27 | від 42 699 до 45 688 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Ryzen 5, 5600X, 3.7 ГГц ОЗП:64 ГБ Відео:Quadro T1000, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W53 8
Характеристики
Artline WorkStation W53 W53v09 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W53 W53v09
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53v09 | 42 729 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W53 (W53v09) | 42 729 грн. |
Графическая станция ARTLINE WorkStation W53 (W53v09) W53v09 | 42 729 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W53 (W53v09) W53v09 | 42 729 грн. |
Графічна станція ARTLINE WorkStation W53 (W53v09) | 42 729 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо