Персональний комп'ютер Artline WorkStation W53 W53v01
Фото 27 | від 21 361 до 24 192 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline WorkStation W53 8
Характеристики
Artline WorkStation W53 W53v01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline WorkStation W53 W53v01
Сортувати
Робоча станція ARTLINE WorkStation W53v01 | 21 600 грн. |
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W53 (W53v01) | 21 600 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline WorkStation W53 (W53v01) | 21 562 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline WorkStation W53 (W53v01) | 21 361 грн. |
Artline ARTLINE WorkStation W53 (W53v01) W53v01 | 21 600 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо