Персональний комп'ютер Artline Gaming X43 X43v23
від 21 088 до 24 932 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 5, 5500, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації Artline Gaming X43 35
Характеристики
Artline Gaming X43 X43v23 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X43 X43v23
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43v23 | 22 461 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X43 (X43v23) | 22 461 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X43 (X43v23) | 22 564 грн. |
Десктоп Artline Gaming X43 (X43v23) | 21 088 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X43 (X43v23) | 22 354 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо