Персональний комп'ютер Artline Gaming X81 X81v19
Фото 12 | від 43 863 до 49 387 грн. Порівняти ціни 14 →Проц:Ryzen 7, 5800X, 3.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 12 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 10 Home |
Модифікації Artline Gaming X81 4
Характеристики
Artline Gaming X81 X81v19 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Artline Gaming X81 X81v19
Сортувати
Комп'ютер ARTLINE Gaming X81v19Win | 44 493 грн. |
Комп'ютер ARTLINE Gaming X81 (X81v19Win) | 44 493 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) Artline Gaming X81 (X81v19Win) | 44 281 грн. |
Персональный компьютер (ПК) Artline Gaming X81 (X81v19Win) | 43 863 грн. |
Персональный компьютер ARTLINE Gaming X81 (X81v19Win) X81v19Win | 44 493 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо