Logitech G Pro X TKL Tactile Switch
Відео 17Фото 11 |
Logitech G Pro X TKL Tactile Switch |
|
Просунута бездротова механічна клавіатура із серії професійних геймерських девайсів Pro X. Це висококласна кіберспортивна модель, з якою вийде взяти під повний контроль найдинамічніший ігровий процес. Пристрій використовує високошвидкісне підключення LightSpeed. У бездротовому режимі частота опитування досягає 1000 Гц, а час відгуку зменшено до 1 мс. Підсвічування синхронізується з Lightsync RGB, що дозволить підсвічуванню створювати захоплюючі світлові ефекти.
Механічна ігрова клавіатура Logitech G Pro X TKL Tactile Switch оснащена практичним коліщатком регулювання гучності. Є додаткові кнопки, призначені для керування мультимедіа та налаштування підключення. Вбудованого акумулятора вистачає на 50 годин роботи із розкладкою. У моделі передбачена можливість підключення Bluetooth, але в цьому випадку частота опитування знизиться до 125 Гц. USB-адаптер 2,4 ГГц можна розміщувати у спеціальному роз'ємі на нижній кришці. Через бездротовий USB-ресивер LightSpeed вийде підключити і ігрову мишку з серії Pro X. Роз'єм підключення шнура - USB Type C. Клавіатура поставляється разом з якісним чохлом на блискавці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro X TKL Tactile Switch
Усі ціни 78 →Logitech G Pro X TKL LightSpeed Mechanical Tactile Wireless (920-012159) M | 7 199 грн. |
Клавіатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Gaming Keyboard Black 2.4GHZ/BT | 7 199 грн. |
Клавіатура Logitech G Pro X TKL LightSpeed Tactile White (920-012148) | 7 189 грн. |
Клавiатура Logitech G PRO X TKL Lightspeed Black Tactile (920-012136) 920- | 7 199 грн. |
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED Gaming Keyboard (920-012136) 920-012136 | 7 199 грн. |