Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Рушникосушарки   /   ARTTIDESIGN

Рушникосушарка ARTTIDESIGN Nice 500x1140 NC.10.50.114.W

Фото - Рушникосушарка ARTTIDESIGN Nice (500x1140 NC.10.50.114.W)
Фото 8
Порівняти ціни 8 →
Тип:водяна, дизайнерський
підключення:нижнє (вертикальне)
Потужність:500 Вт
в списокмої списки
Модифікації ARTTIDESIGN Nice 1
Характеристики
ARTTIDESIGN Nice 500x1140 NC.10.50.114.W
Колір
Тип
водяна
Дизайн
дизайнерський
Теплова потужність
500 Вт
Максимальна робоча t
90 °C
Підключення
нижнє (вертикальне)
Міжосьова відстань
100 мм
Робочий тиск
10 бар
Кількість перемичок
10 шт.
Матеріал корпуса
сталь
Покриття
білий, чорний, сірий
Країна походження бренду
Китай
Гарантія виробника
2 роки
Габарити (ШхВхГ)
500x1140 мм
Дата додавання на E-Katalog
липень 2024
Маркування виробника
NC.10.50.114.B

NC.10.50.114.G

NC.10.50.114.W

Виготовлений із низьковуглецевої холоднокатаної сталі товщиною 1.5 мм.
Тільки для індивідуальних опалювальних систем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARTTIDESIGN 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARTTIDESIGN.
Де купити ARTTIDESIGN Nice 500x1140 NC.10.50.114.W

ArttiDesign ArttiDesign Nice 10/1140 черный матовый (NC.10.50.114.B) NC.10.50.114.B

ВенконЗ нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
6 960 грн.

Водяна рушникосушка Arttidesign Nice 10/550/1140, чорна матова NC.10.50.114.B

Teploradost.com.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 800 грн.

Рушникосушарка дизайнерська ARTTIDESIGN Nice 10/1140 чорний матовий NC.10.50.114.B

Bom.com.uaЗ нами 1 рік (Київ)Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Дизайнерський сушка для рушників ARTTIDESIGN Nice 10/1140 чорний матовий (500, 1.5, 1140, 500, 16) NC.10.50.114.B

Modernsys.com.uaЗ нами 8 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 799 грн.

Дизайнерский полотенцесушитель Arttidesign Nice 10/1140 чёрный матовый NC.10.50.114.B

Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років (Київ)
Поскаржитись

Полотенцесушитель ARTTIDESIGN Nice 10/1140 матовий, 3 цвета (Черный)

Mhata.com.uaЗ нами 3 роки (Харків)
Поскаржитись
5 500 грн.

Дизайнерський сушка для рушників Nice 10/1140 чорний матовий NC.10.50.114.B

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись

Дизайнерська рушникосушка ARTTIDESIGN Nice 10/1140 матовий чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на ARTTIDESIGN Nice 500x1140 NC.10.50.114.W