Припливне встановлення ASPIRA Rhinocomfort 160 RF (AP19990)
Відео 1Фото 4 |
ASPIRA Rhinocomfort 160 RF |
|
Йде з бездротовим пультом дистанційного керування. Додатково знезаражує повітря від вірусів, бактерій і цвілі завдяки функції фотокаталізатора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASPIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASPIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASPIRA Rhinocomfort 160 RF
Усі ціни 9 →Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Rhinocomfort 160 RF AP1999 | 23 999 грн. |
Побутовий рекуператор Aspira Rhinocomfort 160 RF | 23 999 грн. |
Aspira Aspira Rhinocomfort 160 RF | 23 999 грн. |
Рекуператор повітря Aspira Rhinocomfort 160 RF | 23 999 грн. |
ASPIRA Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Rhinocomfort 160 RF | 23 999 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →