Припливне встановлення Mitsubishi Electric VL-50ES2-E
Mitsubishi Electric VL-50ES2-E |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric VL-50ES2-E
Усі ціни 7 →MITSUBISHI ELECTRIC VL-50ES2-ER | 15 684 грн. |
Mitsubishi Electric Lossnay VL-50SR2-E | 18 130 грн. |
Приточно-вытяжная установка Mitsubishi Electric VL-50ES2-E (клавиша) | 16 550 грн. |
Рекуператор Mitsubishi Electric VL-50ES2-E | 17 050 грн. |
Mitsubishi Rekuperator Lossnay Vl-50Sr2-E | 33 620 грн. |
Рекуператор повітря (припливно-витяжна установка) MITSUBISHI ELECTRIC VL-5 | 17 050 грн. |
Mitsubishi Rekuperator Lossnay Vl-50Es2-E | 32 308 грн. |
Припливно-витяжна установка з рекуперацією Mitsubishi Electric VL-50ES2-E постачає в приміщення понад 50 «кубів» свіжого повітря на годину. Пристрій може застосовуватися для провітрювання цілий рік, а його сил достатньо для ефективної роботи на кухні або в житловій кімнаті площею 17-20 м ².
Універсальність монтажу
Модель підлягає настінному монтажу у горизонтальному або вертикальному положенні. Повітря до установки подається та видаляється через повітропровід діаметром 120 мм. Взимку він підігрівається і зволожується теплими повітряними масами, які видаляються з кімнати, а влітку повітря, що подається, частково охолоджується і осушується. Для вентиляції житлових приміщень рекуператор застосовується у діапазоні температур за бортом обителі від -10 до +40 °С.
Мова цифр
Витрата повітря регулюється від скромної цифри в 15 м / год до 54 м / год. Також в залежності від швидкості обертання крильчатки вентилятора "плаває" поріг шумності установки - "на мінімалках" рекуператор шумить не голосніше 15 дБ, за рахунок чого його робота не потурбує чуйний сон домочадців. У морозні дні пристрій може працювати в режимі «Тільки витяжка», перекриваючи канал, якщо на вулиці дуже холодно.
Робоча конячка
Як рекуператор модель використовує пластинчастий мембранний теплообмінник. Він сприяє підтримці у приміщенні комфортної температури та рівня вологості. Вмикається та вимикається установка за допомогою шнурового вимикача, швидкості обертання вентилятора налаштовуються окремим перемикачем. Ця невибаглива «робоча конячка» забезпечить монастир свіжим повітрям на благо доброго здоров'я домочадців і підтримки в будинку комфортних умов мікроклімату.