Припливне встановлення ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF (AP19988S1)
ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF 30 м³/год68 м³/год |
|
Йде з бездротовим пультом дистанційного керування.
Рекуператор працює як ведений вентиляційний пристрій, сумісний з моделями Ecocomfort 100 RF і Ecocomfort 160 RF
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASPIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASPIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF
Усі ціни 8 →Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF AP19 | 14 799 грн. |
Aspira Aspira Ecocomfort SAT 100 RF | 14 799 грн. |
Рекуператор повітря Aspira Ecocomfort SAT 100 RF | 14 799 грн. |
ASPIRA Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Ecocomfort SAT 100 | 14 799 грн. |
Рекуператор без блоку управління ASPIRA ECOCOMFORT SAT 100 RF (AP19988) | 14 799 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF
Ціни на ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF |
---|---|---|---|---|
ASPIRA Ecocomfort SAT 100 RF | від 14 799 грн. | 8 пропозицій | ||
ASPIRA Ecocomfort SAT 160 RF | від 15 399 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →