Припливне встановлення ASPIRA Rhinocomfort SAT 160 RF (AP19991)
ASPIRA Rhinocomfort SAT 160 RF |
|
Йде з бездротовим пультом дистанційного керування. Додатково знезаражує повітря від вірусів, бактерій і цвілі завдяки функції фотокаталізатора.
Дана модифікація не має пульта управління і не працює автономно, вона може використовуватися як ведений блок вентиляції, сумісний з моделлю ASPIRA Rhinocomfort 160 RF
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASPIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASPIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASPIRA Rhinocomfort SAT 160 RF
Усі ціни 8 →Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Rhinocomfort SAT 160 RF AP | 20 699 грн. |
Aspira Aspira Rhinocomfort SAT 160 RF | 20 699 грн. |
Рекуператор повітря Aspira Rhinocomfort SAT 160 RF | 20 699 грн. |
ASPIRA Стіновий припливний клапан (рекуператор) ASPIRA Rhinocomfort SAT 16 | 20 699 грн. |
Рекуператор без блоку управління ASPIRA RHINOCOMFORT SAT 160 RF (AP19991) | 20 699 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →