Пилосос
Aspiring Dust 4
Відео 1Фото 3 |
Aspiring Dust 4 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aspiring 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aspiring.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aspiring Dust 4
Усі ціни 16 →Автопилосос Aspiring Dust 4 Battery, 6 kPa | 1 299 грн. |
Автомобільний пилосос / Ручний пилосос Aspiring Dust 4 DT.5500 | 1 148 грн. |
Автомобільний пилосос Aspiring Dust 4 | 1 120 грн. |
Пылесос Aspiring Dust 4 Battery, 6 kPa | 1 245 грн. |
Пилосос Aspiring Dust 4 Battery, 6 kPa | 1 299 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →