Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Aspor

Зарядний пристрій Aspor PD002

Фото - Зарядний пристрій Aspor PD002
Фото 4
Aspor PD002
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB - microUSB, USB C, Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Офіційний сайт
aspor.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Aspor PD002

Усі ціни 9 →

Мережевий зарядний пристрій Aspor PD002 Premium Series (USB-C/USB QC 3.0/PD 20W) + кабель USB – Lightning- білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
546 грн.

Мережевий зарядний пристрій Aspor PD002 Premium Series (USB-C/USB QC 3.0/PD 20W) + кабель USB – Type-C- білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний пристрій Aspor PD002 Premium Series (USB-C/USB QC 3.0/PD 20W) + кабель USB – Lightning- білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  New Asia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
356 грн.

Зарядний пристрій Aspor PD002 Premium Series (USB-C/USB QC 3.0/PD 20W) + кабель USB – Type-C-білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  New Asia З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Мережевий зарядний пристрій Aspor PD002 Premium Series (USB-C/USB QC 3.0/PD 20W) + USB кабель Type-C-чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHPOR З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
289 грн.
ще 4 пропозиції