SSD Asus TUF Gaming SSD AS1000 1 ТБ (90DD02Q0-M09000)
Відео 3Фото 8 |
Asus AS1000 |
|
Високопродуктивний портативний накопичувач з високими операційними швидкостями та міцною зовнішньою кишенею із вбудованою системою охолодження. Належить до верхнього цінового сегменту, є представником ігрової серії Asus TUF. Ця серія товарів орієнтована на вимогливих геймерів, ентузіастів розгону та професійних гравців. Вирізняється своїм незвичайним дизайном, який нагадує міцну металеву скриньку для амуніції.
За задумом виробника, такий дизайн має асоціюватися з надійністю. В Asus кажуть, що зовнішня кишеня піддається суворим випробуванням на міцність: його кидали з висоти, топили у воді, били камінням та зберігали у пилюці. Незважаючи ні на що накопичувач стійко переніс усі негаразди, заробивши за підсумками сертифікати MIL-STD-810H та IP68. При цьому сам корпус зроблений з алюмінію, а всередині нього розташована спеціальна термопрокладка, завдяки чому накопичувач не перегрівається навіть за цілодобового навантаження, зберігаючи повну працездатність протягом багатьох років.
Для передачі даних, Asus TUF AS1000 оснащений двостороннім USB-роз'ємом з інтерфейсом 3.2 Gen 2x2, який спрощує підключення до сучасних ПК та ноутбуків, не обмежуючи швидкість читання та запису. Роль мозку грає управляючий контролер Phison PS5013-E13. Швидкість читання накопичувача може досягати 1050 МБ/с, а швидкість запису – 1000 МБ/с, що майже вдвічі перевищує швидкість обміну даними більшості інших портативних SSD.
Окрім платформи Windows, виробник обіцяє повну сумісність із мобільними пристроями, ноутбуками, ПК та ігровими консолями останнього покоління від Microsoft та Sony. У комплекті з девайсом поставляється програмне забезпечення NTI Backup Now EZ для легкого резервного копіювання, архівування та відновлення даних, а також додаток SSD Dashboard для моніторингу стану накопичувача. Завершує картину офіційна трирічна гарантія виробника.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus TUF Gaming SSD AS1000 1 ТБ
Усі ціни 33 →Asus TUF Gaming AS1000 1TB USB 3.2 (90DD02Q0-M09000) Black 90DD02Q0-M09000 | 5 859 грн. |
Накопитель SSD USB-C 1TB TUF GAMING AS1000 ASUS (TUF GAMING AS1000/BLK/G/A | 4 996 грн. |
Портативний SSD M.2 ASUS TUF GAMING AS1000/BLK/G/AS USB-C 3.2 Gen 2x1 1TB | 5 350 грн. |
SSD накопичувач ASUS TUF GAMING AS1000/BLK/G/AS USB-C 3.2 Gen 2x1 1TB (90D | 5 350 грн. |
Asus Tuf Gaming AS1000 1 ТБ (TUF Gaming AS1000/BLK/G/AS) | 4 838 грн. |