Материнська плата Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II (90MB19Y0-M0EAY0)
Фото 9 |
Відносно недорога та компактна материнська плата з лінійки Asus TUF, яка, на відміну від багатьох побратимів, орієнтована на ігрові збірки середнього класу з доступними та популярними комплектуючими. Зокрема, вона оснащена сокетом AM4, в який можна встановити більшість процесорів AMD Ryzen, випущених у період з 2017 по 2022 рік (родини Vermeer, Cezanne, Renoir, Matisse, Picasso, Summit Ridge, Raven Ridge та Pinnacle Ridge).
А замість швидкої, але все ще дорогої оперативної пам'яті DDR5 у ній використані олдскульні слоти DIMM DDR4. Максимальна частота модулів пам'яті може досягати 4866 МГц, що є серйозним результатом навіть у порівнянні з DDR5. Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II має посилену 15-фазну підсистему живлення процесора, яка забезпечує бездоганну стабільність у штатному режимі та при розгоні.
Додаткові радіатори охолоджують силові елементи, що є проявом серйозного підходу до схемотехніки та охолодження. Завдяки армованому роз'єму PCI-E x16 плата Відмінно підійде для використання з масивними відеокартами, що мають багатослотові системи охолодження, До речі, обидва слоти M.2 прикриті радіаторами, які стануть у пригоді для охолодження гарячих NVMe SSD без власного охолодження. Для обробки інтенсивного мережевого трафіку вбудований 2.5-гігабітний LAN-контролер від Intel з Wi-Fi 6. Крім того, на платі є 3 додаткові конектори для підключення RGB і ARGB-стрічок, а також один конектор для водяної помпи.
Купити Asus TUF GAMING B550M-PLUS WIFI II
Усі ціни 61 →Asus TUF GAMING B550M-PLUS II WIFI (sAM4, B550) TUF GAMING B550M-PLUS WIFI | 5 999 грн. |
Материнська плата Asus TUF Gaming B550M-Plus Wi-Fi II Socket AM4 TUF GAMIN | 5 999 грн. |
Материнська плата Asus Tuf Gaming B550M-PLUS Wifi II | 6 237 грн. |
Asus Tuf Gaming B550M-PLUS Wifi Ii | 6 082 грн. |
Asus Tuf Gaming B550M-PLUS Wifi Ii | 6 024 грн. |
Гарна материнська плата. виткримає майже всі процесорми am4. без проблем працює де пів року з райзен 5 3600 в майбутньому поставитись потужніший процесор хороша система охолодження і 2 слоти M2 для швидкісних SSD Радіатор охолодження тільки на одному слоті SSD |