SSD Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 ТБ
Відео 4Фото 6 |
Transcend TS1TESD270C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 ТБ
Transcend ESD270C 3D NAND 1TB USB 3.1 (TS1TESD270C) TS1TESD270C | 4 469 грн. |
Портативний SSD TRANSCEND 1TB USB 3.1 Gen 2 Type-C ESD270C (TS1TESD270C) T | 4 099 грн. |
SSD накопичувач Transcend ESD270C 1 TB (TS1TESD270C) ESD270C 1 TB (TS1TESD | 3 458 грн. |
Зовнішній SSD-накопичувач Transcend ESD270C 1TB Black (TS1TESD270C) TS1TES | 3 599 грн. |
Відеоогляди
Модификації Transcend ESD270C TS1TESD270C
Ціни на Transcend ESD270C TS1TESD270C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD270C TS250GESD270C 250 ГБ | від 1 789 грн. | 2 пропозиції | ||
Transcend ESD270C TS500GESD270C 500 ГБ | від 2 153 грн. | 16 пропозицій | ||
Transcend ESD270C TS1TESD270C 1 ТБ | від 3 458 грн. | 4 пропозиції | ||
Transcend ESD270C TS2TESD270C 2 ТБ | від 5 772 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →