Asus ROG Falchion Red Switch (90MP01Y0-BKUA00)
Відео 36Фото 2 |
Asus ROG Falchion Red Switch Cherry MX Blue (Clicky)Cherry MX Red (Linear) |
|
Ультракомпактна бездротова клавіатура, що має допуск до професійних кіберспортивних змагань. Кейборд використовує фірмове бездротове з'єднання 2,4 ГГц, що забезпечує частоту опитування 1000 Гц та час відгуку всього 1 мс. Модель отримала ємну батарею 4000 мАгод, з якою розкладка зможе впевнено працювати до 450 годин! Механічна ігрова клавіатура Asus ROG Falchion Red Switch оснащена допоміжною панеллю сенсорного введення.
Бічний сенсор легко налаштовується під різні завдання, від регулювання гучності і перемикання світлових ефектів до виконання складних макрокоманд. Кейборд має в комплекті міцний футляр, який можна використовувати або для захисту кнопок, або як стійка підставка. У конструкції є роз'єм для зручного зберігання USB-адаптера 2,4 ГГц. Поруч розташовується порт підключення шнура USB Type C. Додатково блок інтерфейсів доповнений кнопковим перемикачем режиму роботи. Нижня кришка оснащена однорядними прогумованими ніжками. Клавіатура здатна запам'ятати налаштування підсвічування і макрокоманд для шести конфігурацій користувачів. Кнопкова механіка базується на перемикачах Cherry MX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Falchion Red Switch
Усі ціни 19 →Ігрова клавіатура ASUS ROG Falchion PBT Cherry MX RGB Red US (90MP01Y0-BKU | 6 799 грн. |
ASUS ROG Falchion PBT Cherry MX RGB Red US (90MP01Y0-BKUA00) | 6 799 грн. |
Клавіатура бездротова Asus ROG Falchion PBT Cherry Red US RGB Black (90MP0 | 6 799 грн. |
ASUS ROG Falchion PBT Cherry MX RGB Red US (90MP01Y0-BKUA00) | 6 799 грн. |
Клавиатура игровая ASUS ROG Falchion PBT Cherry MX RGB Red US (90MP01Y0-BK | 6 799 грн. |
Бездротова
Час роботи від батареї Без кирилиці довелося робити гравірування Vovanu4 : користуюся Asus ROG Falchion Red Switch кілька місяців |
Батарея,нету задержки в играх С боковою панелью бывают ложные нажатия которые меняют громкость Dima Litvinenko: користуюся Asus ROG Falchion Brown Switch кілька місяців |
Модификації Asus ROG Falchion
Ціни на Asus ROG Falchion |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Falchion Blue Switch | від 3 048 грн. | 8 пропозицій | ||
Asus ROG Falchion Red Switch | від 6 560 грн. | 19 пропозицій |
be/KHSGb91OQK8