Акумулятор Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh
Відео 36 |
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh
Усі ціни 29 →Panasonic Panasonic Eneloop NI-MH Pro AA 2500 mAh 4 шт | 1 281 грн. |
Panasonic Aa 2500mAh NiMH 4шт Eneloop Pro (BK-3HCDE/4BE) | 1 301 грн. |
Акумулятор PANASONIC Eneloop AA 2500 мАг NI-MH Pro 4 шт (BK-3HCDE/4CP) | 1 281 грн. |
Акумулятор PANASONIC Eneloop AA 2500 мАг NI-MH Pro 4 шт (BK-3HCDE/4CP) | 1 281 грн. |
здохли через півтора року зберігання... показують заряд.. але фотоапарат не включається.. ніяк не заробили... на відміну від 2000.. білих.. ті працюють.. обидва комплекти привезли з Німеччини з [censored]... _ користуюся Panasonic Eneloop Pro 1xAA 2500 mAh більше року |
Кожен примірник з роду перезарядних елементів живлення серії Eneloop першопочатково «заправляється» за допомогою сонячних батарей відповідно до системи «зелених» сертифікатів. Panasonic Eneloop Pro 2500 mAh теж не став винятком з цього правила.
Зразок для наслідування
Pro-версія популярних «енелупів» — це зразок для наслідування всім «пальчиковим» акумуляторам. Модель підкуповує великою ємністю (понад заявлені 2500 мАгод), стабільною робочою напругою незалежно від рівня залишку заряду й високою стійкістю до саморозряду. Завдяки поставленій на озброєння технології LSD (Low Self-Discharge) за рік втрачається усього близько 15 % заряду елементів живлення.
Майстер фотосправи
Сфери застосування Panasonic Eneloop Pro 2500 mAh обмежуються виключно вашою фантазією. А найбільшою мірою акумулятори імпонують фотолюбителям і справжнім профі фотографічної справи — модель є одним з найкращих варіантів для автономного живлення спалахів, інших зовнішніх джерел світла й іншого студійного обладнання.
Угамування енергетичного голоду
Термін життя акумулятора дорівнює 500 циклам перезаряду. Принаймні такі цифри заявляє виробник і вагомих підстав не довіряти йому немає. У підсумку перезарядні батарейки Eneloop Pro можна рекомендувати абсолютно всім, хто шукає надійний і довговічний елемент живлення, здатний втамувати енергетичний голод найсерйозніших споживачів.
Модификації Panasonic Eneloop Pro
Ціни на Panasonic Eneloop Pro |
---|---|---|---|---|
Panasonic Eneloop Pro 1xAA 2500 mAh | від 252 грн. | 5 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 2xAA 2500 mAh | від 588 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh | від 850 грн. | 30 пропозицій | ||
Panasonic Eneloop Pro 4xAA 2500 mAh + case | від 1 343 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop Pro 12xAA 2500 mAh | від 3 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic Eneloop Pro 16xAA 2500 mAh | від 4 250 грн. | 2 пропозиції |