Блок живлення Asus ROG Thor ROG-THOR-850P (90YE0090-B001N0)
Відео 17Фото 6 |
Asus ROG Thor ROG-THOR-850P 850 Вт1200 Вт |
|
Потужний, надійний і ефективний блок живлення вищого цінового сегмента, який розрахований на установку в сучасний комп'ютерний корпус зі світлопрозорою боковиною. Важливою особливістю моделі є наявність OLED-дисплея, на якому в режимі реального часу відображається споживана кількість електроенергії в Ватах. Додатково корпус блока оснащений інтегрованою RGB-підсвічуванням ASUS Aura, яку можна синхронізувати з загальною підсвіткою комп'ютерного корпусу і іншими пристроями, що підтримують технологію ASUS Aura.
Блок живлення Asus ROG Thor 850P володіє високим рівнем енергоефективності, про що свідчить сертифікація «80 PLUS PLATINUM». Дана модель може похвалитися потужністю 850 Вт, чого достатньо для створення комп'ютерної системи з будь-яким рівнем продуктивності. Система охолодження є гібридною. На панель управління винесена кнопка, за допомогою якої можна активувати режим постійного пасивного охолодження. В якості радіаторів застосовуються спеціальні алюмінієві блоки ROG, які чудово розсіюють тепло. В якості системи активного охолодження задіяно 135-міліметровий кулер, який спирається на герметичний шарикопідшипниковий вузол із захистом IP5X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ROG Thor ROG-THOR-850P
Усі ціни 38 →Блок живлення ASUS ROG THOR 850W 80+ Platinum ROG-THOR-850P 90YE0090-B001N | 11 488 грн. |
Блок живлення Asus Rog Thor 850W 80+ Platinum (ROG-THOR-850P) | 11 162 грн. |
Блок питания Asus ROG-THOR-850P | 11 121 грн. |
Блок живлення 850W ASUS ROG THOR (90YE0090-B001N0) 90YE0090-B001N0 | 12 179 грн. |
Блок питания ASUS ROG THOR (850W), 80+ Platinum, 135мм, 1xMB 24pin(20+4), | 12 827 грн. |
Шикарний блок Якість тихий екран Немає AmuN-Ra K: користуюся Asus ROG-THOR-1200P кілька місяців |
Модификації Asus ROG Thor
Ціни на Asus ROG Thor |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Thor ROG-THOR-850P | від 11 022 грн. | 38 пропозицій | ||
Asus ROG Thor ROG-THOR-1200P | від 12 120 грн. | 4 пропозиції |