Блок живлення Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 FOCUS GX-850 ATX 3.0
Фото 7 |
Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 FOCUS GX-850 ATX 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 FOCUS GX-850 ATX 3.0
Seasonic Focus GX-850W ATX 3.0 (SSR-850FX3) SSR-850FX3 | 8 999 грн. |
Блок живлення Seasonic FOCUS GX-850 ATX 3.0 White 80Plus Gold 850W | 7 667 грн. |
Seasonic FOCUS GX-850 ATX 3.0 White 80Plus Gold 850W | 7 854 грн. |
Блок живлення Seasonic Focus GX-850 ATX 3.0 80Plus Gold 850W (SSR850FX3) | 6 560 грн. |
Seasonic Focus GX-850 ATX 3.0 80Plus Gold 850W (SSR850FX3) | 6 720 грн. |
Модификації Seasonic FOCUS GX ATX 3.0
Ціни на Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 |
---|---|---|---|---|
Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 FOCUS GX-750 ATX 3.0 | від 7 699 грн. | 1 пропозиція | ||
Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 FOCUS GX-850 ATX 3.0 | від 6 560 грн. | 5 пропозицій | ||
Seasonic FOCUS GX ATX 3.0 FOCUS GX-1000 ATX 3.0 | від 7 913 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →