Звукова карта Asus Strix Raid DLX
Відео 14 |
Закрити
Шапка
Asus Strix Raid DLX
Призначення:аудіофільська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Asus Strix Raid DLX
Усі ціни 20 →Звукова карта Asus Strix Raid DLX (90YB00H0-M1UA00) 90YB00H0-M1UA00Гострий слух Повний контроль Strix Raid DLX є геймерською звуковою картою преміум-класу, створеною на базі високоякісних комп... щеонентів, яка може похвалитися чистим і детальним звучанням із співвідношенням сигнал/шум на рівні 124 дБ. Вбудований підсилювач для навушників дозволяє підключати до звукової картки навушники аудіофільського класу з імпедансом до 600 Ом. У комплект поставки пристрою входить утиліта Sonic Studio для гнучкого налаштування всіх нюансів звучання. Ігрове звучання Швидке налаштування ігрового звучання в режимі Raid Унікальний режим Raid можна використовувати навіть тоді, коли гра в повному розпалі – достатньо натиснути спеціальну кнопку на блоці управління. Гравець більше не потрібно зупиняти гру, щоб відкрити інтерфейс для налаштування звукових параметрів. Він може зберегти параметри звучання, що найчастіше використовуютьс Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 6 999 грн. |
Звукова карта Asus Strix Raid DLX | 8 122 грн. |
Звуковая карта Asus Strix Raid dlx (90yb00h0-m1ua00)Острый слух
Полный контроль
Strix Raid DLX представляет собой геймерскую звуковую карту премиум-класса, созданную на ба... щезе высококачествен Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | 8 288 грн. |
Звуковая карта Asus Strix Raid DLX 90YB00H0-M1UA00Тип: внутренняя, Тип подключения: PCI Express, Количество каналов: 7.1, Pядность ЦАП, бит: 24, Максимальная частота ЦАП (стер... щеео), кГц: 192, Максимальная частота ЦАП (многоканальный ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись | 7 910 грн. |
Звуковая карта внутренняя ASUS Strix Raid DLX 90YB00H0-M1UA00 | 7 717 грн. |
ще 15 пропозицій
Серія Asus ROG Strix
від 1 963 грн.
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 729 грн.
вентилятор, на корпус, вентилятор: 1 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 1800 об/хв, УФ світіння
від 14 760 грн.
1000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 6000 МБ/с, читання: 7000 МБ/с
від 1 670 грн.
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 6 999 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 9 088 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 299 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 13 453 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 871 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 799 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 8 276 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 9 764 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 9 509 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 6 598 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 7 854 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 8 429 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 7 145 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 140 мм, 2100 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 6 636 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
Відеоогляди
ASUS Strix Raid DLX 28.08.2022
30 серпня 2022971 перегляд
Звуковая карта ASUS STRIX RAID DLX [unboxing] + обзор
17 січня 201618 934 перегляда
Играй как PRO! ✔ Обзор внутренней аудиокарты ASUS STRIX RAID DLX и PRO
1 лютого 2016210 060 переглядів
Hunt Showdown experience with Asus Strix Raid DLX and ASUS ROG Swift PG348Q 3440X1440
9 квітня 2018279 переглядів
Asus Strix Raid DLX/Pro - Solution to driver problem :)
31 жовтня 20202 120 переглядів
ASUS Strix Raid DLX Sound Card Unboxing and Overview
6 серпня 202011 897 переглядів
Asus Strix Raid DLX playing Dolby Access Demo
7 квітня 20175 569 переглядів
ASUS サウンドカード STRIX RAID DLX サラウンドテスト
16 грудня 20173 518 переглядів
Asus Strix Raid DLX sound test in Battlefield 1
5 листопада 201612 774 перегляда
Asus Strix Raid DLX sound test in Battlefield 4
24 липня 201624 609 переглядів
Asus Strix Raid DLX song test
23 березня 20173 226 переглядів
ASUS STRIX RAID DLX
23 жовтня 201534 583 перегляда
Na Balkonie: UNBOXING Asus Strix Raid DLX
17 вересня 2016211 переглядів
Quick Unboxing - ASUS STRIX RAID DLX PCIe 7.1 Gaming Sound Card 124dB SNR | 12.2015 - McSzakalTV
30 грудня 20156 927 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 397 грн.
для ноутбука, для iPhone, геймерська, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 1 964 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 492 грн.
внутрішня, звичайна, PCI, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 8 484 грн.
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт