Звукова карта Orico SKT3-BK
Фото 5 |
Orico SKT3-BK
2021 рікдля ноутбука
Призначення:звичайна
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB
Всі характеристики
Купити Orico SKT3-BK
Усі ціни 12 →Orico SKT3-BK-BP CA912780 | 659 грн. |
Звукова плата Orico SKT3-BK-BP (CA912780) CA912780 | 569 грн. |
Звукова плата Orico SKT3-BK-BP (CA912780) CA912780 | 699 грн. |
Orico Звукова плата Orico SKT3-BK-BP (CA912780) CA912780 | 699 грн. |
ORICO Зовнішня звукова карта SKT3-BK-BP Black (CA912780) CA912780 | 699 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →