Звукова карта Creative Sound Blaster AE-7 (70SB180000000)
Відео 11Фото 10 |
Creative Sound Blaster AE-7
Призначення:геймерська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:32 біт
Розрядність АЦП:24 біт
AE-7 оснащена ЦАП 9018 класу ESS SABRE. Підтримка технології Dolby Digital Live і кодування DTS Connect.
Всі характеристики
Купити Creative Sound Blaster AE-7
Усі ціни 14 →Внутрішня звукова карта Creative Sound BlasterX AE-7 DAC PCI Express (70SB | 8 799 грн. |
Звуковая карта внутренняя Creative Sound BlasterX AE-7 DAC (70SB180000000) | 8 687 грн. |
Звуковая карта внутренняя Creative Sound Blaster AE-7 70SB180000000 | 8 796 грн. |
Creative Sound BlasterX AE-7 DAC (70SB180000000) 70SB180000000 | 8 830 грн. |
Creative Sound BlasterX AE-7 DAC (70SB180000000) 70SB180000000 | 9 599 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →