Ноутбук Asus Zenbook 14X OLED UX3404VC [UX3404VC-M9025WS] (90NB10H3-M001A0)
Відео 1Фото 35 | від 67 890 до 76 488 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікZenBook (імідж)ультрабукавтономнийIntel EvoOLED120 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкабрендова акустикапідсвічуванняFaceIDхороший DCI-P3 Дисплей:14.5 ", 2880x1800 (16:10) Процесор:Core i9, 13900H, 1.9 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.6 кг |
Asus Zenbook 14X OLED UX3404VC [UX3404VC-M9025WS] |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Ноутбук Asus Zenbook 14X OLED UX3404VC є поєднанням інноваційних технічних характеристик і привабливого дизайну. Його корпус, оброблений методом плазмової керамізації алюмінію, має високу міцність і стійкість до подряпин, відповідаючи стандарту MIL-STD-810.
Висока продуктивність
Ноутбук оснащений 14-ядерним процесором i9, що у поєднанні з 32 ГБ оперативної пам'яті п'ятого покоління забезпечує відмінну продуктивність для відеомонтажу, програмування та дизайну. Дискретна відеокарта забезпечить гарні ігрові характеристики.
Якісний дисплей та мультимедійні можливості
Asus Zenbook 14X OLED UX3404VC оснащений яскравим OLED-дисплеєм з високою роздільною здатністю 2K+, підтримкою HDR та сертифікаціями від TÜV RHEINLAND та PANTONE. Екран з частотою 120 Гц та широкою гамою кольорів ідеальний для перегляду фільмів та ігор. Ноутбук також зручний для проведення презентацій та підключення до телевізора через інтерфейс Thunderbolt v4. Шарніри дозволяють відкривати кришку на 180 º.
Підвищена автономність та зручність використання
Ноутбук має тривалий час роботи завдяки акумулятору на 70 Вт * год і підтримує швидку зарядку. Підсвічування клавіатури полегшує роботу в темних приміщеннях. Звукова система Harman Kardon з підтримкою Dolby Atmos та розумний підсилювач Smart Amplifier гарантують якісне звучання без спотворень.
ASUS ZenBook 14X OLED UX3404VC Sandstone Beige (UX3404VC-M9025WS) | 67 890 грн. |
Asus ZenBook 14X OLED UX3404VC Sandstone Beige (UX3404VC-M9025WS) 45757 | 75 199 грн. |
Asus Zenbook 14X OLED UX3404VC-M9025WS Sandstone Beige (90NB10H3-M001A0) 9 | 76 488 грн. |
Ноутбук ASUS Zenbook 14X UX3404VC-M9025WS OLED (90NB10H3-M001A0) 90NB10H3- | 71 999 грн. |
ASUS ZenBook 14X OLED UX3404VC Sandstone Beige (UX3404VC-M9025WS) UX3404VC | 71 499 грн. |
ASUS Ноутбук Zenbook 14 UX3404VC-M9025WS 14.5" 2.8K OLED, Intel i9-13900H, | 67 890 грн. |
Ноутбук ASUS Zenbook 14X OLED UX3404VC-M9025WS (90NB10H3-M001A0) 90NB10H3- | 73 840 грн. |
ASUS ZenBook 14X OLED UX3404VC Sandstone Beige (UX3404VC-M9025WS) | 67 890 грн. |