Жорсткий диск Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 ТБ
Відео 1Фото 4 |
Seagate STKM2000400 |
|
Компактний і легкий зовнішній жорсткий диск з лінійки мобільних 2.5" HDD-накопичувачів Seagate Expansion 2021-го року. Це невелике сімейство включає в себе чотири моделі об'ємом від 1 ідо 5 ТБ. габаритними розмірами та скромним енергоспоживанням, що збільшує автономність мобільних систем.Використання цього диску допоможе швидко звільнити місце на SSD/HDD-накопичувачі персонального комп'ютера або ноутбука, що працює під керуванням операційної системи Microsoft Windows або Mac OS X від Apple.Здатний стати корисним супутником для користувачів , яким потрібен локальний доступ до важливих даних у відрядженнях, поїздках чи подорожах.До настільного комп'ютера або ноутбука зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion STKM STKM2000400 підключається за допомогою інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної здатності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для оперативного копіювання файлів і швидкий створення резервних копій. Варто відзначити, що він повністю сумісний з USB 2.0. Фірмове програмне забезпечення Seagate Toolkit Backup допоможе налаштувати ручний або автоматичний план резервного копіювання. З його допомогою можна забезпечити надійний захист інформації за допомогою стійкого до злому 256-бітного апаратного AES-шифрування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Купити Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 ТБ
Усі ціни 64 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Expansion Portable Black (S | 2 959 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2 TB (STKM2000400) | 2 849 грн. |
Жесткий диск Seagate Expansion Portable Black 2.0TB USB (STKM2000400) STKM | 2 819 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate Expansion Portable 2 Tb (STKM2000400) | 2 940 грн. |
Жорсткий диск Seagate Expansion Portable 2 TB (STKM2000400) | 3 424 грн. |
Модификації Seagate Expansion STKM STKM2000400
Ціни на Seagate Expansion STKM STKM2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 ТБ | від 2 140 грн. | 67 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 ТБ | від 2 816 грн. | 65 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 ТБ | від 4 431 грн. | 58 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKM STKM5000400 5 ТБ | від 5 129 грн. | 45 пропозицій |