Зарядний пристрій Ugreen Nexode 100W GaN USB A + 3 USB-C Charger
Відео 4Фото 4 |
Ugreen Nexode 100W GaN USB A + 3 USB-C Charger |
|
Потужний брендовий зарядний пристрій з підтримкою великого переліку популярних технологій прискореної зарядки та можливістю одночасного обслуговування до чотирьох гаджетів (максимальне навантаження на один порт USB-C до 100 Вт в режимі 20В/5А). Належить до зарядних пристроїв нового покоління, в яких замість кремнієвих транзисторів використовуються напівпровідникові ключі на базі нітриду галію GaN (Gallium Nitride).
Завдяки цьому вбудовані перетворювачі демонструють набагато кращу ефективність, зарядка менше нагрівається, споживає менше енергії і заряджає гаджети швидше, ніж звичайні адаптери живлення. Зарядний пристрій Ugreen CD226 призначений для користувачів, перед якими часто виникає питання одночасної зарядки більш ніж двох пристроїв, в т.ч. що підтримують технологію Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0/4.0/4.0+, Pump Express, Samsung Adaptive Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol та Huawei SuperCharge Protocol.
Функція інтелектуального перемикання режимів здатна автоматично визначати оптимальний рівень напруги/струму для максимально швидкої зарядки смартфонів, планшетів та ноутбуків (включаючи Apple MacBook) та інших енергоємних пристроїв. Також штатно підтримується робота із застарілими гаджетами, які не потребують великих зарядних струмів. Порти підключення гаджетів знаходяться на достатньому видаленні один від одного, що дозволяє використовувати кабелі з конекторами різного форм-фактора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Купити Ugreen Nexode 100W GaN USB A + 3 USB-C Charger
Усі ціни 28 →Зарядний пристрій Ugreen Wall Charger 3хUSB-C+USB CD226 GaN 100W Gray with | 2 209 грн. |
Зарядное устройство Ugreen Wall Charger 3хUSB-C+USB CD226 GaN 100W Gray wi | 2 175 грн. |
Зарядное устройство Ugreen Nexode usb-a+3*usb-c 100w GaN Te ch Fast Black | 2 441 грн. |
Мережевий зарядний пристрій Ugreen GaN X CD226 100W QC4.0 PD3.0 Black (407 | 1 949 грн. |
Зарядний пристрій Ugreen Nexode USB-A+3*USB-C 100W GaN Te ch Fast Black (C | 2 326 грн. |