Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   PCI-контролери   /   ATCOM

PCI-контролер ATCOM 16082

Фото - PCI-контролер ATCOM 16082
ATCOM 16082
Інтерфейс
PCIe 1x
COM-порт
1 шт.
LPT-порт
1 шт.
Займаних слотів
1
Низькопрофільна
Дата додавання на E-Katalog
березень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATCOM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATCOM.

Купити ATCOM 16082

Усі ціни 7 →

Контролер PCI-E COM(RS232)/LPT Atcom (16082) 16082

Контролер PCIе to LPT & COM Atcom (16082) - це контролер паралельного і Com інтерфейсу.Особливості:-інтерфейс PCI Express 1x;... ще-підтримка ОС Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 2003 Server, Windows Server 2003 x64;-тип контроллера- мультикарта;-чіпом PLX OXPCIe952;-раз"єми 1х LPT + 1xCom.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
906 грн.

Контролер ATCOM 16082

Модель:16082Тип:PCI-E > COM/LPTІнтерфейс підключення:PCI-Express 1хЗовнішні роз'єми плати:1 x COM (9-pin male)1 x LPT (DB-25... щеfemale)Чіп:WCH
Comtrade.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
729 грн.

Контролер PCI-E COM(RS232)/LPT Atcom (16082) UA 16082

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись

Контролер PCIe до LPT & COM Atcom (16082) 16082

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
947 грн.

Контролер PCI-E COM(RS232)/LPT Atcom (16082) 16082

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
793 грн.

Контролер Atcom PCI-E Parallel + Serial (LPT + COM) PCI-E, WCH-chipset (16082)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
860 грн.

Контролер Atcom PCI-E COM(RS232)/LPT (16082)

Маркетплейс: Rozetka.ua  thm З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 339 грн.

Динаміка цін на ATCOM 16082

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна