Картридж для води Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 25 (RA5785311)
Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 25 5 мкм25 мкм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atlas Filtri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atlas Filtri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 25
Усі ціни 8 →Atlas Filtri Atlas Filtri CPP LA 10" SX AB 25 mcr (RA5785311BT) (механика) | 502 грн. |
Картридж комбінований (вспінений поліпропілен/кокосове вугілля) Atlas Filt | 412 грн. |
Картридж комбінований (спінене поліпропілен/кокосове вугілля) Atlas Filtri | 502 грн. |
Картридж Atlas Filtri комбинированный (вспененный полипропилен/кокосовый у | 501 грн. |
Картридж Atlas Filtri BT CPP LA 10" SX 25 mcr RA5785311 | 417 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 25
Ціни на Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 25 |
---|---|---|---|---|
Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 5 | від 418 грн. | 9 пропозицій | ||
Atlas Filtri BT CPP LA 10 SX 25 | від 412 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →