Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   ATRIA
Пилосос

ATRIA V18S

Фото - Пилосос ATRIA V18S
Фото 7
ATRIA V18S
Колір
Типручний (побутовий)
Прибираннясуха
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування11000 Па
Об'єм пилозбірника0.2 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Насадки в комплекті
Функції насадокщілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Напруга батареї7.4 В
Тип акумулятораLi-Ion
Індикатор рівня заряду
Зарядка від USB
Інше
Рівень шуму70 дБ
Дисплей
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ATRIA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ATRIA.

Купити ATRIA V18S

Усі ціни 21 →

Ручний пилосос Atria V18S

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
1 359 грн.

ATRIA Автомобільний пилосос ATRIA V18S

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
799 грн.

Ручний пилосос / Автомобільний пилосос Atria V18S

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
982 грн.

Пилосос Atria V18S Black

Тип пилососа: ручной (вертикальный) / Ємність пилозбірника: 0.2 л / Тип пилозбірника: Многоразовый, Контейнер / Тип фільтра:... щеHEPA / Вага: 0.308 кг / Колір: черный / Наявність пилозбірника: Без мешка
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
518 грн.

Пилосос Atria V18S Black

Тип пилососа: ручной (вертикальный) / Ємність пилозбірника: 0.2 л / Тип пилозбірника: Многоразовый, Контейнер / Тип фільтра:... щеHEPA / Вага: 0.308 кг / Колір: черный / Наявність пилозбірника: Без мешка
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
513 грн.
ще 16 пропозицій

Динаміка цін на ATRIA V18S

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна