Аудіосистема Audio Pro G10
Відео 17Фото 9 |
Audio Pro G10
Тип:розумна колонка
Кількість каналів:1.0
Частотний діапазон:55 – 20000 Гц
Інтерфейси:AirPlay 2, Wi-Fi
Габарити колонки:193x140x140 мм
Всі характеристики
Відеоогляди
Audio Pro G10 unboxing och test
29 листопада 20206 967 переглядів
Test Audio Pro A10
17 лютого 201917 924 перегляда
Audio Pro A10 Wireless Speaker Unboxing! Is it better than the Sonos One?
31 травня 201918 427 переглядів
Audio Pro G10 wireless speaker Debuts with Google Assistant, Chromecast and Apple AirPlay 2
23 жовтня 20201 733 перегляда
G10 EQ Giveaway and Review - Warren Huart: Produce Like A Pro
18 квітня 20178 705 переглядів
Ep. 0148 I Unboxing TENLAMP G10 Multi Channel Sound Board Mixer I Live Streaming I Podcast Recording
8 лютого 20236 831 перегляд
G10 Rhasta Pro Gaming Mouse Unboxing | Vlog # 7 | jadmerc
27 березня 20192 795 переглядів
G10 Tenlamp Audio Interface or Sound card - Closer Look #jenuds #tenlamp
19 лютого 20235 666 переглядів
G10 Tenlamp Audio Interface/Sound Card Detailed Review and Testing
22 лютого 202312 401 перегляд
Line 6 G10 Relay Wireless Unit Review (7/10 rating)
24 грудня 2018861 перегляд
Nokia G10 (2021) Unboxing & Quick Look - Big Battery, Big Potential
1 жовтня 20213 477 переглядів
Line 6 Relay G10 Wireless Guitar System review // Wireless guitar system for less than $200!
13 лютого 201937 917 переглядів
Guitar Wireless Comparison - Boss WL20 vs Xvive U2 vs Line 6 G10
15 листопада 2018102 358 переглядів
Review of the Line 6 Relay G10 guitar wireless system Guitar Lesson Tutorial Gear (GG-403)
8 березня 2017112 123 перегляда
Audio Pro G10 - głośnik bezprzewodowy z Google Cast | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi
30 січня 2022916 переглядів
Audio Pro G10 głośnik bezprzewodowy multiroom - dane techniczne | Top Hi-Fi
8 листопада 2021780 переглядів
Audio Pro G10 wszechstronny głośnik bezprzewodowy z Chromecast
28 березня 20213 507 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 999 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi, AirPlay 2, Chromecast, Google Assistant та Аліса, мережеве аудіо, управління зі смартфона, 20 Вт, 65 – 20000 Гц, звук 360°
від 9 799 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 40 Вт, звук 360°
від 3 319 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Chromecast, Google Assistant та Аліса, мережеве аудіо, управління зі смартфона, 20 Вт, 60 – 20000 Гц, звук 360°
від 7 699 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, AAC, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Amazon Alexa та Google Assistant, Multiroom
від 9 599 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 50 Вт, звук 360°
від 8 799 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Amazon Alexa та Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 30 Вт, 54 – 20000 Гц
від 12 249 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), Google Assistant, Multiroom, 100 Вт, звук 360°
від 8 733 грн.
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, 40 Вт
від 8 100 грн.
розумна колонка, канал 1.0, USB, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Amazon Alexa / Google Assistant / Apple Siri, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона
від 20 000 грн.
розумна колонка, канал 1.0, USB, Bluetooth, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Amazon Alexa та Google Assistant, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, Hi-Res
розумна колонка, канал 1.0, Bluetooth v 5.0, NFC, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay 2, Chromecast, мережеве аудіо, Multiroom, управління зі смартфона, 15 Вт, 4 Ом
від 6 799 грн.
розумна колонка, канал 2.0, Bluetooth v 4.2, Wi-Fi 5 (802.11ac), AirPlay, Chromecast, Google Assistant, мережеве аудіо, управління зі смартфона, бездротова зарядка, 12 Вт