Аудіосистема Harman Kardon Citation Oasis
Відео 11Фото 10 |
Розумна колонка преміум-класу від відомого світового постачальника аудіопродукції Harman Kardon. Компанія ретельно попрацювала над дизайном та матеріалами: покриття виконане з якісної грязевідштовхувальної та вогнестійкої тканини з натуральної вовни компанії Kvadrat. Модель дотримується мінімалізму, але виглядає стильно. Однак зовнішній вигляд – далеко не єдина перевага смарт-колонки.
За звук відповідають два 1.75-дюймові динаміки потужністю по 6 Вт кожен. Ви можете слухати радіо, програвачі з Apple Music (за допомогою AirPlay) або музику з будь-яких потокових сервісів завдяки вбудованому Chromecast – заявлена підтримка понад 300 стрімінгових сервісів. Якщо ж однієї колонки вам мало, об'єднайте кілька моделей у повноцінну домашню аудіосистему, якою можна керувати планшетом або смартфоном.
Але все ж таки головною особливістю Harman Kardon Citation Oasis є додаткові функції, які перетворюють звичайну колонку на багатофункціональний пристрій. Насамперед це підтримка голосового помічника Google Assistant, який розуміє голосові команди, може розповісти про погоду, новини та нагадати про заплановані заходи. За допомогою голосу ви також можете встановлювати один або декілька будильників, а також вибрати певну станцію або плейлист для пробудження і навіть попросити вас будити різними звуками щодня. На передній панелі колонки відображається поточний час. А верхня панель насправді є майданчиком для бездротової зарядки: просто покладіть на неї смартфон, бездротові навушники або інший гаджет, щоб зарядити його акумулятор. Є також звичайний USB-порт для заряджання сторонніх пристроїв у випадку, якщо вони не підтримують бездротову зарядку.
Купити Harman Kardon Citation Oasis
Усі ціни 47 →Harman/Kardon Citation Oasis FM Black (HKCITAOASISFMBLKEP) офіційна гарант | 6 799 грн. |
Акустика Harman/Kardon Citation Oasis Fm Grey (HKCITAOASISFMGRYEP) | 8 499 грн. |
Акустика Harman/Kardon Citation Oasis Fm Grey (HKCITAOASISFMGRYEP) | 7 529 грн. |
Портативна акустика Harman/Kardon Citation Oasis (HKCITAOASISFMBLKEP) Blac | 8 499 грн. |
Моноблочна акустична система Harman/Kardon Citation Oasis fm Black (hkcita | 7 570 грн. |