Аудіосистема Audio Pro A10
Відео 17Фото 8 |
Audio Pro A10
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:52 Вт
Частотний діапазон:55 – 20000 Гц
Інтерфейси:AirPlay, Wi-Fi
Габарити системи:193x140x140 мм
Вага:1.5 кг
Кріплення на стіну. Голосовий помічник Amazon Alexa. Мультирум.
Всі характеристики
Купити Audio Pro A10
Портативна колонка Audio Pro A10 czarny | 7 339 грн. |
Мультимедійна акустика Audio Pro A10 Dark Grey | 8 238 грн. |
Портативна колонка Audio Pro A10 szary | 7 339 грн. |
Мультимедийная Audio Pro A10 Dark Grey | 8 244 грн. |
Мультимедійна акустика Audio Pro A10 Dark Grey | 10 413 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →