Радіосистема Audio-Technica ATW1701/P
Фото 6 |
Audio-Technica ATW1701/P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Audio-Technica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Audio-Technica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Audio-Technica ATW1701/P
Усі ціни 10 →Радіосистема Audio-Technica ATW1701P1 | 21 848 грн. |
Мікрофонна радіосистема Audio-Technica ATW1701-P1 AT-0493 | 21 848 грн. |
Мікрофон Audio-Technica ATW-1701/P | 20 787 грн. |
Цифровая камера с креплением для микрофона Audio Technica ATW-1701P1 | 17 274 грн. |
Audio-Technica ATW-1701/P | 20 787 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →