Автоакустика AudioBeat Piano PM8
Фото 6 |
AudioBeat Piano PM8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AudioBeat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AudioBeat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AudioBeat Piano PM8
Автоакустика AudioBeat Piano PM8 | 2 250 грн. |
Естрадна акустика AudioBeat Piano PM8 | 2 250 грн. |
Середньочастотна акустика AudioBeat Piano PM8 | 2 250 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →