Аудіосистема Auna Belle Epoque 1908
Відео 4Фото 7 |
Auna Belle Epoque 1908
Тип:мінісистема
Кількість каналів:2.0
Потужність системи:5 Вт
Тип тюнера:аналоговий
Носії:USB, CD, касети
Габарити системи:330x500x220 мм
Вага:8 кг
Всі характеристики
Купити Auna Belle Epoque 1908
Усі ціни 9 →Проигрыватель виниловых дисков Auna Belle Epoque 1908 Brown | 10 171 грн. |
Програвач вінілу Auna Belle Epoque 1908 DAB biały | 6 396 грн. |
Auna Belle Epoque 1908 DAB biały | 6 552 грн. |
Музична система в ретростилі Auna Belle Epoque 1908 (10008633) Fm/USB/CD | 5 658 грн. |
Програвач вінілу Auna Gramofon Belle Epoque 1908, Usb, CD, MP3, Fm | 7 790 грн. |
ще 4 пропозиції
Станислав
24 січня 2022, 09:44
Инструкция на русском #
Добрый день, можно инструкцию на русском где-нибудь посмотреть?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →