Зарядний пристрій Auto Welle AW05-1208
Auto Welle AW05-1208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Auto Welle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Auto Welle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Auto Welle AW05-1208
Усі ціни 11 →Зарядное устройство Auto Welle (AW05-1208) | 3 299 грн. |
Зарядное для аккумуляторов Auto Welle AW05-1208 | 3 004 грн. |
Auto Welle Auto Welle AW05-1208 | 3 299 грн. |
Зарядний пристрій AUTO WELLE AW05-1208 DC/AC 2A/8A max.160A/h | 3 299 грн. |
Зарядний пристрій AUTO WELLE AW05-1208 DC/AC 2A/8A max.160A/h (AW05-1208) | 3 299 грн. |
ще 6 пропозицій
anonim
18 серпня 2021, 15:12
Литий ионные заряжает? #
Скажите пожалуй ста, а литий ионные акб можно заряжать?
anonim
2 лютого 2018, 13:23
При подзарядке этим устройством отсоединять авто от аккумулятора? #
Доброго всем дня! Подскажите нужно ли при подзарядке этим устройством отсоединять авто от аккумулятора. Заранее благодарю Влад.
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →