Автоакумулятор AutoPart Galaxy EFB
Відео 8 | від 4 267 до 7 675 грн. Призначення:авто Ємність:70 - 100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:650 - 900 A |
Модифікації AutoPart Galaxy EFB 5
Galaxy EFB 6CT-70R | + праворуч | 70 Агод | 278x175x175 мм | 4 395 .. 4 581 грн. | Порівняти ціни 2 | |
Galaxy EFB 6CT-72R | + праворуч | 72 Агод | 278x175x190 мм | 4 267 .. 5 785 грн. | Порівняти ціни 5 | |
Galaxy EFB 6CT-85RJ | + праворуч | 85 Агод | 305х173х225 мм | 4 757 .. 5 157 грн. | Порівняти ціни 4 | |
Galaxy EFB 6CT-100R | + праворуч | 100 Агод | 353x175x190 мм | 5 549 .. 7 675 грн. | Порівняти ціни 9 |
Відеоогляди
Рекомендуємо