Проєкційний екран AV Screen Flexible White 365x205
Відео 2 |
AV Screen Flexible White 365x205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AV Screen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AV Screen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AV Screen Flexible White 365x205
AV Screen SM165BFH-CV (16:9,165") Flexible White офіційна гарантія | 31 199 грн. |
Екран 6.5см SM165BFH-CV 165" 365x205 Flexible White | 32 000 грн. |
Екран AV Screen натяжний на рамі 6.5см SM165BFH-CV 165" 365x205 Flexible W | 35 200 грн. |
Відеоогляди
Модификації AV Screen Flexible White 365x205
Ціни на AV Screen Flexible White 365x205 |
---|---|---|---|---|
AV Screen Flexible White 221x124 | від 11 000 грн. | 8 пропозицій | ||
AV Screen Flexible White 265x149 | від 11 400 грн. | 8 пропозицій | ||
AV Screen Flexible White 332x186 | від 31 680 грн. | 5 пропозицій | ||
AV Screen Flexible White 365x205 | від 31 199 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо