Дитяче автокрісло Avova Star Fix
Відео 1Фото 7 |
Avova Star Fix без ISOFIXISOFIX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avova 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avova.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avova Star Fix
Автокрісло Avova Star Fix i-Size група 2-3 Atlantic Blue (4260621461055) | 6 999 грн. |
Автокрісло Avova Star Fix i-Size група 2-3 Maple Red (4260621461031) | 6 999 грн. |
Автокрісло Avova Star Fix i-Size група 2-3 Koala Grey (4260621461079) | 6 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Avova Star Fix
Ціни на Avova Star Fix |
---|---|---|---|---|
Avova Star | від 4 317 грн. | 43 пропозиції | ||
Avova Star Fix | від 6 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →