Дитяче автокрісло Avova Sperling-Fix
Відео 2Фото 8 |
Avova Sperling-Fix |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Avova 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Avova.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Avova Sperling-Fix
Усі ціни 64 →Автокрісло Avova Sperling-Fix i-Size (група 1-2-3)-Atlantic Blue (42606214 | 9 899 грн. |
Автокрісло Avova Sperling-Fix i-Size Atlantic Blue 4260621463035 | 9 899 грн. |
Автокрісло Avova Sperling-Fix i-Size1-2-3 Atlantic Blue (4260621463035) | 9 618 грн. |
Avova Sperling-Fix i-Size 1-2-3 Koala Grey (4260621463042) 4260621463042 | 10 377 грн. |
Автокрісло Avova Sperling-Fix i-Size1-2-3 Atlantic Blue (4260621463035) 42 | 8 924 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Avova Sperling-Fix:
- Розміри: 50. 8х45х64-83 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →