Портативна колонка Awei Y210
Відео 1Фото 7 |
Awei Y210 |
|
Портативна мобільна акустична система з акумуляторним живленням, функцією спікерфона і вбудованим FM-приймачем. Позиціонується як доступний пристрій початкової цінової категорії. Втім, хороша функціональність і підтримка технології NFC дозволяє йому впевнено конкурувати з деякими моделями середньої цінової категорії. Має стильний дизайн компактного пластикового корпусу, оснащений двома активними акустичними випромінювачами діаметром 2х40 мм і одним пасивним радіатором, поліпшує глибину базових звуків.
Завдяки такому оснащенню мобільна акустична система Awei Y210 здатна відтворювати частотний діапазон від 20 Гц до 20 кГц і давати загальну вихідну потужність-6 Вт. В якості джерела звуку може використовуватися будь-який сучасний смартфон, планшет або ноутбук, оснащений bluetooth-адаптером. Для найкращої енергоефективності пристрій підтримує версію bluetooth 4.2, яка забезпечує дальність передачі звуку до 10 м.
Підтримка профілів A2DP, AVRCP, HSP, HFP означає, що пристрій може керувати відтворенням треків на плеєрі і відповідати на вхідні дзвінки спряженого смартфона. Також є вбудований кардридер для карт пам'яті формату SD/MMC. Збережена можливість роботи з аналоговим сигналом, для його прийому гаджет обладнаний роз'ємом 3,5 mini-jack. Автономність колонки забезпечує вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 2200 мАгод. Він здатний давати до 5 годин звучання на середньому рівні гучності і може заряджатися від будь-якого USB-порту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Awei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Awei.
Купити Awei Y210
Усі ціни 7 →Портативна Bluetooth колонка Awei Y210 з вологозахистом | 1 131 грн. |
Портативна колонка AWEI Bluetooth Y210 2200мАч yellow | 1 098 грн. |
Портативна колонка AWEI Bluetooth Y210 2200мАч yellow | 971 грн. |
Портативна бездротова колонка Bluetooth Awei Y210 | 1 107 грн. |
Зручна Портативна Bluetooth колонка Awei Y210 | 1 107 грн. |
Портативна Bluetooth колонка із вбудованим акумулятором Awei Y210 | 1 107 грн. |
Портативна колонка AWEI Bluetooth Y210 2200мАч yellow | 863 грн. |
Прийшла у плівці, видно, що упаковка не відчинялася. Розміри в характеристиках бачив, але не чекав, що вона така маленька)). Радіо немає, бо в описах товару пишуть, що є. При увімкненні гучна мелодія, долі ламаною англійською дуже гучно повідомляє про готовність з карти і відразу починає грати. Звук мені понравився, у міру басі, середні, високі. Хочу зменшити гучність, натискаю "-", він засвічується, гучність не міняється. Натискаю "+", теж нічого. Хаотичними натисканнями виявляю, що для зменшення гучності треба натиснути "+", і доки він секунду світиться, швидко натиснути "-". І так кілька разів. На мінімалці грає дуже гучно, спокійно розмовляти у кімнаті дискомфортно. По відеооглядах побачивши нормальну регуляцію звуку. Це певно пояснює таку низьку ціну на цю партію (400грн). Колонка ніби оригінал, на коробці скрізь тиснення, кабель з логотипом фірми як у оглядах. Є QR коди, але по них не перевіряв, бо треба скачувати якусь китайську програму. Як блутуз колонка, то зауважень немає, регуляція телефоном норм. Батарею за два дні по приблизно 1 годині на день ще не посадив, і телефон не показує рівень її заряду. Є чеська колонка "Gogen", то її рівень показує. Чистий, насичений звук до 80-90% гучності, симпатичний дизайн, збирання, якість якісних кабелів зарядки та "aux". Щоб розірвався блутуз, довелося відійти за 12 метрів через дві стіни. Заляпується софттач пластик (руки мію))), зміна режимів озвучується гучно і різко, недолуге управління гучністю в моїй моделі, зависокий рівень мінімальної гучності, сенсорне керування. користуюся Awei Y210 менше місяця |