Кухонна мийка Axis Malibu 10 1.102.210.20 513x513
Фото 13 |
Axis Malibu 10 1.102.210.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axis Malibu 10 1.102.210.20 513x513
Усі ціни 15 →Кухонна мийка Axis Group Malibu 10 чорний (1.102.210.10) 1.102.210.10 | 5 764 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Malibu 10 Black 10 (1.102.210.10) | 5 171 грн. |
Кухонная мойка Axis Group Malibu 10 Black 10 (1.102.210.10) 1.102.210.10 | 4 976 грн. |
Мийка кухонна Axis Group Malibu 10 Black 10 (1.102.210.10) 1.102.210.10 | 5 764 грн. |
Axis Group Мийка кухонна Axis Group Malibu 10 Moonlight grey 50 (11A.MU010 | 5 913 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →